Tesco A.D.2015 zdobyte!

 

TESCO A.D. 2015 zdobyte!

W dniu 1. marca 2015 mieliśmy przyjemność zorganizować stoisko promocyjne w pasażu handlowym
w hipermarkecie TESCO-Extra w Zielonej Górze. Pokazaliśmy z konieczności bardzo drobną część naszych zbiorów. Chcąc zaciekawić odwiedzających w tym dniu TESCO historią wojskowości oraz naszym muzeum, zaprezentowaliśmy na ekranach LED fotografie z naszych imprez plenerowych oraz filmy archiwalne dotyczące niektórych naszych eksponatów, gdy były w czynnej eksploatacji w wojsku. Dzielnie
i z bardzo pięknym efektem wspomagali nas Jacek i Janek Ulwańscy - jako rycerz i jego giermek, Piotr Gaweł jako żołnierz US Marines z okresu walk na Pacyfiku w II wojnie światowej, Paweł Pochocki w umundurowaniu wykorzystywanym w okresie Powstania Warszawskiego w 1944 roku. Mogliśmy także dzięki Mariuszowi Zawadzie zaoferować dzieciom artystyczne malowanie twarzy, co było dużą frajdą dla najmłodszych odwiedzajacych nasze stoisko. Składamy także podziękowania firmie Yolo-Events za umożliwienie prezentacji naszego muzeum w pasażu Tesco. 

Dziękujemy także wszystkim, którzy zechcieli zaglądnąć na nasze stoisko promocyjne i reklamowe oraz zapraszamy do odwiedzenia Muzeum w Drzonowie!

Takiej promocji w TESCO nikt się nie spodziewał !!! :)

 

Tekst: Jarosław Sobociński, Foto: Paweł Pochocki, Mateusz Zawada, Jarosław Sobociński